* údaj je povinný
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

položit dotaz

Náš tým

Milan Zajíček

„Mám rád vítězství. Vítězství mohou být malá i velká. Pracovní i osobní.“

Mým hlavním posláním v roli lektora, moderátora a kouče je pomáhat lidem dosahovat vítězství vlastní individuální cestou. Proč? Protože každý může být úspěšný, každý však jinou cestou.

Více informací

Ivona Homolková

„Naše myšlenky jsou jako naše děti, máme je nejraději, zkrátka jsou úžasné!“

Mým hlavním posláním v roli lektora a kouče je provokovat a podporovat klienty při tvorbě vlastních myšlenek. Proč? Mají k nim osobní vztah a následně podporují jejich realizaci.

Více informací

Vladislav Náhlík

„Důslednost a vytrvalost jsou základním předpokladem úspěchu.“

V roli lektora se snažím povzbuzovat klienty k vytrvalému směřování kupředu, aby se nenechali odradit nastalými obtížemi a aby neustále hledali nová východiska, neboť každá situace má řešení.

Více informací

Gabriela Švancarová

„Pokud důvěřujete sami sobě a svým schopnostem, tak i já věřím, že společně dokážeme najít možnosti Vašeho zlepšení.“

Mým posláním v roli konzultanta je schopnost rozkrýt a analyzovat způsob fungování každého jednotlivce v týmu. A na základě této analýzy přesně definovat možné způsoby chování a jednání, které povedou ke zvýšení efektivity práce každého klienta, člena pracovního týmu. Jednotlivec zmůže mnohé, ale skutečná týmová práce je mnohem účinnější.

Více informací

Pavel Kalista

„…člověk má v sobě všechny odpovědi, jenom někdy nezná ty správné otázky….“

Mým hlavním posláním v roli lektora a kouče je inspirovat účastníky k hledání nových řešení a přístupů k plnění jejich úkolů.

Více informací

Renáta Hazuchová

Ctím zlaté pravidlo: „Nedělej druhým to, co nechceš, aby oni činili tobě.“

Mým hlavním posláním je poskytovat podporu našim školitelům při vytváření školících materiálů a zajišťovat bezproblémový průběh odborných školení ke spokojenosti našich klientů.

Více informací