* údaj je povinný
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

položit dotaz

Ivona Homolková

Ivona Homolková

„Naše myšlenky jsou jako naše děti, máme je nejraději, zkrátka jsou úžasné!“

Mým hlavním posláním v roli lektora a kouče je provokovat a podporovat klienty při tvorbě vlastních myšlenek. Proč? Mají k nim osobní vztah a následně podporují jejich realizaci.

 

Jsem certifikovanou lektorkou s pedagogicko–psychologickým vzděláním a manažerskými zkušenostmi. Od roku 1991 pracuji v oboru vzdělávání dospělých.

Jako trenérka a lektorka spolupracuji s jednotlivci i skupinami a vedení mých seminářů je založeno především na partnerské spolupráci. Každé z těchto setkání je originálem, neboť vychází z individuálního zaměření a pracovního zařazení jednotlivých účastníků. Výsledným výstupem pak bývají konkrétní nápady a řešení uplatnitelná v praxi.

Věnuji se především:

  • lektorskému vedení vzdělávacích programů zaměřených na komplexní rozvoj pracovníků v oblasti managementu, obchodu, osobního rozvoje;
  • vedení a vytváření AC (assesment) a DC (development) center;
  • osobnímu koučování manažerů;
  • poradenství.

Nabízím spolupráci s uplatněním komplexního a koncepčního přístupu, který oceníte při vícenásobné a úzké spolupráci.

Většinou, podle mých zkušeností, v praxi dochází ke kombinování více oblastí, kdy jedna podporuje druhou a vzájemně se prolínají. Program vždy sestavuji na základě definovaných potřeb a cílů zákazníků, vycházejících ze současného stavu a budoucích požadavků.