* údaj je povinný
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

položit dotaz

Radek Eckhardt

Radek Eckhardt

„Naše myšlenky jsou naše hodnota, je třeba se jim věnovat a rozvíjet je.“

Mým hlavním posláním v roli konzultanta je najít prostor pro rozvoj nových inovativních myšlenek a v rámci realizačního týmu definovat efektivní způsob jejich uvedení do běžného života klienta. Proč v týmu? Vysoce angažovaný tým má mnohem větší předpoklad k úspěchu.

 

V oblasti obchodu a konzultací působím více jak 15 let. Své zkušenosti z různých pracovních pozic rád inovuji a předávám svým klientům v poskytovaných konzultacích.

Jako podstatné pro úspěch v dnešní složité době považuji najít správný přístup pro maximální využití aktuálního potenciálu organizace a umění dát prostor novým inovačním metodám. To je důvod proč ve své činnosti zaměřuji na využití inovativních přístupů a vnitřního potenciálu organizace.

Umím především:

  • Vytváření analýz vzdělávacích programů a řízení týmů.
  • Definování metodických postupů a koncepcí zaměřených na rozvoj pracovníků v oblasti produktového managementu, obchodu, osobního rozvoje.
  • Vypracování postupů praktické implementace změn.

Ve svých konzultacích preferuji jednoznačné zohlednění hlavních cílů zákazníka. Tomuto se snažím podřídit jak prováděné analytické práce, tak i samotný návrh souboru opatření. Dle mých zkušeností je zapotřebí pro zajištění efektivního zavedení změny aktivně angažovat celý realizační tým.

Správně zvolený způsob zavedení zvolených opatření či změn považuji za klíčové pro dosažení úspěchu při realizaci a jako klíčové pro konečný přínos celé aktivity z pohledu klienta.